Son Dakika Kombinlerim

TATİL KOMBİNLERİM…

Tatil bavulu yaparken hep gitgeller yaşayan biriyim. Zaten koşturmacası bol bi iş hayatım olduğu için tatilde hem olabildiğince rahat olmak isterim, hem de çok şık ve bakımlı görünmek isterim. E ikisini bir arada tutturmak pek de kolay olmuyor. Hal böyle olunca bavula ne koysam diye kara kara düşünürken buluyorum kendimi.

Bu sene de ‘yaza elveda’ tatiline çıkarken bavuluma bol bol şort - tişört, birkaç tane renkli şapka ve onlarla uyumlu sandalet ve parmak arası terlik koydum ama tam bavulu kapatırken içime sinmedi, ‘bu böyle olmaz, akşamları da böyle paçoz gibi dolaşılmaz ki!’ deyip birkaç elbise ve etek ekledim. Tabi bir de siyah bir iskarpin. Hiç bu ayakkabı bu kombinlere uyar mı uymaz mı diye düşünmedim. Aynı iskarpin ve aynı çantayla bütün gece kombinlerimi tamamladım. Artık olmuş mu olmamaış mı buyrun siz karar verin….

  1. GECE KOMBİNİM:

etek: zara, bluz: koton,  ayakkabılar: zara, çanta: twist

2.GECE KOMBİNİM:

etek: mango,  bluz: forevernew,  ayakkabı:zara,  çanta: twist

 

3.GECE KOMBİNİM:

bluz: forevernew, şort: mango,  siyah üst: (o kadar eski ki...nerden aldığımı hatırlamıyorum, etiketini de kesmişim), ayakkabı ve çanta: biliyosunuz zaten

 

4.GECE KOMBİNİM:

elbise: zara, ayakkabı ve çanta: yazmama gerek yok artık sanırım

 

5.GECE KOMBİNİM:

elbise: zara terlik: ipanema ( aslında bu kıyafeti de aynı topuklu ayakkabı ve çanta ile kombinlemiştim ama sonra dayanamayıp parmak arası terliğe geçiş yaptım...)

Umarım yazın son tatilinde, akşam dışarı çıkarken yaptığım kombinlerimi beğenmişsinizdir. Aynı topuklu ayakkabı ve çantayı tatil boyunca tüm kombinlerde kullanmak biraz sıkıcı olsa da bavulum çok ağır ve kalabalık olmadığı için mutluydum....

                               Zelal GUVERCIN


google - site - verification: google6a64f2bf44ffd5fb.html