Neden Aldatıyor Bunlar?

 

NEDEN ALDATIYOR BUNLAR?!

Henüz aldatılmamış ya da henüz aldatıldığını anlamamış her kadın sorar bu soruyu kendine. 'Başıma gelse ne yaparım?', 'Başıma gelse ne hissederim?' diye... Peki her kadın aldatılır mı? Bence kesinlikle hayır. Az da olsa hayatı boyunca tek bir kadını seven ve ona sadık kalmayı başaran 'monogami kulübü' üyesi erkekler de yok değil. Zaten bu yazımız onları kapsamıyor.

Yalnız kadınların bu aldatma olayına bakarken takıldıkları tek nokta ' BEN aldatıldım' oluyor. 'Ben ya ben...düşünebiliyor musun? Benim gibi bir kadın!'. Eeee...so what yani?...Yahu Adriana Lima aldatılmış bacım takıldığın şeye bak. Neticede sende olandan herkeste var yani. Bence sorunun derinine inilmeli. Hele bi sor bakalım sen neden aldatıldın?

Bu yazımızda 'kim'i sorgulamıyoruz, 'sen hakettin mi'yi sorgulamıyoruz, 'yapılır mı be bu benim güzel ablama!' yı sorgulamıyoruz. Nedenleri sorguluyoruz. Ya bi anlamaya çalışalım bu adamların derdi ne olabilir.

1- FANTEZİ DÜNYASININ YÜKSELEN YILDIZI

Düşün mesela, adamın ağır fantezileri var...Adam karanlık sularda...Lakin evinin kadını çocuklarının anasına bu fantezileri açamıyor. İçindeki sapkınlıklara engel olamıyor. Tam da bu noktada uçuk kaçık haz arayışlarını doyuracak , evlerden ırak böyle ateş topu gibi bir kadın çıkıyor karşısına...evet..işte bu noktada adam topu doksana takar valla yapacak bişey yok!

(Böyle bir durumda ne yapmalı: Bence adamı anlamaya ve saygı duymaya çalışmalı. Hatta belki ayak uydurmayı deneyebilirsiniz. Neticede 'Grinin Elli Tonu'ndaki Christian Grey'i ayıla bayıla izlemiştik. Bu tarz sapkınlıkları hoş görebilmemiz için adamın illa helikopterinin mi olması gerekiyor? Hı baktık olmuyor, bu adamcağızı kırbacıyla kelepçesiyle Allaha havale edip yolumuza gidebiliriz.)


 

2-SEVGİ AÇLIĞI

Adam artık karısını sevmiyor...İçimde zerre kadar sevgi kalmamış..Adam hayatının hatasını yapmış... Adam bezmiş...Şimdi orda bir duralım. Hiç kimseyi hissedemediklerinden dolayı suçlayamayız. Yargılamadan önce bir soralım, acaba adam neden artık karısını sevmiyor? Evlenmeden önce fidan gibi, evlendikten sonra g*tü göbeği birbirine karışmış bir karısı var belki...Sadece çok para harcadığında suçluluk duygusundan kurtulmak için sevişen, hatta kadınlığını bir şantaj aracı olarak kullanan bir karısı var belki...Belki dırdırcı, zarafetten bi haber yılan dilli bu kadın, gudubet, şirret belki...Ay tövbe tövbe yazarken ben bile tiksindim kadından bir an...Kısacası kadın adamın iliğini kurutmuş olabilir. Tam da bu noktada adamın karşısına güneş gibi bir kadın çıkmış olabilir. Böyle tatlı dilli, güler yüzlü ve ceylan gözlü bir kadın... İşte bunlar golü yemenin kaçınılmaz olduğu durumlardır sevgili okurlar.

(Bu durumda ne yapmalı: Valla bence salalım adamı gitsin ya...Bu ne ya bu kadınla yaşanılır mı.İnsan dünyaya bir kere geliyor arkadaş. Yani içten içe hak bile verdim adama. Ha adam da arıyla namusuyla boşanmalı, okkalısından nafakayı bağlatmalı... ama öyle ikili oynamak erkekliğin kitabında yazmaz neticede.Onu da baştan söyleyelim!)

3- AYRI DÜNYALARIN İNSANLARI

Hani böyle...Ayrı ayrı çok iyi ama bir aradayken kabus gibi çiftler vardır ya...Bu kategori biraz onlarla da ilgili. Adam karısını deli gibi seviyor (ee..zoru neymiş de aldatıyor dediğinizi duyar gibiyim..anlatıyorum). Hatta adam aşık ve fakat kadın asilzadelerden. Adam kadının yanında sümük muamelesi görüyor. Kadın güzel, kadın çekici, kadında para b*k, kadında kariyer desen allah allah...almış yürümüş...Kadın, 'Vay anasını sayın seyirciler, bu kadınsa peki biz neyiz!?' diyeceğimiz türden. Adam kompleks yapmış... Kaybetme korkusu, yetersizlik endişesi...kıskançlık hat safhada...kadını ulaşılmaz görüyor...bir türlü adam kendisi olamıyor...(off ya modern yaşamda gittikçe yaygınlaşan sancılı bir süreçtir bu). Bu durumda adam karısından çirkin, düşük statülü, vasıfsız ama kendisine ilah gibi davranan bir kadınla karşılaşırsa işte bu noktada top ağlardadır sevgili okurlar. Çünkü gül gibi karısını bırakıp koştuğu bu kadın, kendini ezik hisseden erkeğe çok özlediği bir şeyi verir 'yücelik duygusu'. Hele hele de 'annesinin paşa oğlu' diye diye büyütülmüş bir adamsa bu ikinci kadına karşı bağımlılık geliştirir. Aslında belki de her seferinde pişman olur ama egoları yüzünden kopamaz.

( Bu durumda ne yapmak gerekir: Bence bu adamlar sarıp sarmalanmalı, kurda kuşa yem edilmemeli. Sevgi ve ilgi gösterilmeli, profesyonel yardım alınarak adamın takıntı ve komplekslerinin üzerine gidilmeli, ilişki tedavi edilmeli.)

4- ŞEREFSİZLİK SENDROMU

Adam bildiğin ahlaksız...Artık çocukluğunda travma mı yaşamış, vakti zamanında cinsel kimliği mi tam gelişmemiş neyse ne...cehennemin dibine...Sonuçta şerefsizin önde gideni olmuş çıkmış. Komşusunun kızına, arkadaşının karısına, otobüs bekleyen öğrenci sıbyana yan gözle bakacak kadar ar damarı çatlamış...Bu adamların aldatmasında neden aramaya falan gerek yok zira şerefsizlik bu p*zevenklerin fıtratında vardır.

(Bu durumda ne yapmalı: Beşer şaşar, bu tarz adamlar bir şekilde hayatınıza girmiş, sevgiliniz hatta eşiniz olmuş olabilir. zararın neresinden dönülürse kardır. Sorgulamaya gerek yok acilen s*ktiredilmeli.)

5- ŞEHVET KURBANI ŞEVKİ AMCALAR

Bu adamlar genellikle kırk yıl düşünseniz aldatacağı aklınıza gelmeyen emekli memur tipli amcalardır. Evine düşkündür, düzenli yaşarlar...Lakin hayat, bize olduğu kadar bu tonton amcalara karşı da bazen çok acımasız olabilir. Genellikle bu adamlar ya iş yerinde alt tabaka çalışanlarıyla, ya da fecebook'ta kendisine umarsızca arkadaşlık istediği gönderen sarı saçlı kara kaşlı bir 'serpil çakmaklı' teyzeyle aldatırlar. Karşısına çıkan bu cilveli, balık etli teyzenin bir servet avcısı olduğuna katiyen inanmaz, uzun zaman önce rafa kaldırdığı tozlu duyguların peşinden gitmeye kararlı davranırlar.

( Bu durumda ne yapmalı: Valla yapacak fazla bişey yok aslında zira bu adamları anca teneşir paklar. Kadından sağlam bir kazık yemeden de ikinci bahar hayallerinden vazgeçmez. Çoluğuna çocuğuna düşman olur maazallah. Bırakın görsün gününü! )

'GAbrielle İle Ne Öğrendik' köşemizden bugünlük de bu kadar sevgili okurlar...Aşkla kalın...


google - site - verification: google6a64f2bf44ffd5fb.html